KLİNİĞİMİZDE UYGULADIĞIMIZ TESTLER

Tam bir bütünsel vücut analiz testidir.
Merkezimize geldiğinizde sizden çok az bir kan örneği alınarak, dış laboratuvara gönderilir.
Bu test Enerji Tıbbının geldiği son noktada yapılan birçok Batı tıbbi, laboratuvar testleri ile alamayacağımız sonuçları aynı anda görme şansı sağlar.

Test sonucu ile neleri öğrenebiliriz?
Genel sağlık taraması
Organlarımızın genel durumu
Allerji testi
Gıda İntolerans testi
İlaç vb. kimyasal ajanlara karşı allerji ve reaksiyon değerlendirilmesi
Vitamin, mineral, element gibi kan değerlerimizde eksikler olup olmadığı
Duygusal durumumuz ve bununla ilgili Bach çiçek terapisi içinde bulunan çiçeklerden sizin için uygun olanları seçilip size sprey olarak verilmektedir.( http://www.ebruakcakanat.com/?pnum=47&pt=BACH+%C3%87%C4%B0%C3%87EKLER%C4%B0 )
Vücudunuzdaki asit, alkali durumu
Tedavi öncesi ve sonrası tekrar değerlendirmeler ile tedavinin hastalıklarda sağladığı katkının ve durumun değerlendirilmesi
Gibi geleneksel batı tıbbı yöntemleri ile elde edemeyeceğimiz sonuçları elde etme şansımız bulunmaktadır.

Vücudunuza dokunan gıdaları , allerjenleri, toksin, ağır metal, ilaç vb. maddeleri öğrenerek ve bunları sağlıklı bir şekilde detoks yöntemleri ile temizleyerek sağlığınıza kavuşabilirsiniz.
Yeni nesil tarama testleri ile vücudumuzda bulunan birçok parametrelyi aynı anda test etmemiz mümkün olmakta.
Tam analiz ile özellikle riskli, ileri dönem hastalıklarla tedavilerde tedavi öncesi ve sonrasını görme , iyileşmeyi ölçebilme şansımız olmakta.
Toksik ve allerjen maddeler kişilerde allerjik reaksiyonlar (Polen, toz, tüy allerjileri), cilt rahatsızlıkları (Egzama, Sedef, Ürtiker vb. ) bağırsak sorunları (Çölyak, Crohn, Ülseratif kolit, Şişkinlik vb.) gibi birçok rahatsızlığa sebep olabilir.
Bunları öğrenmek de hem hastalık tedavisinde yol gösterici olmakta, hem de daha kaliteli bir yaşam sürmenizi sağlamakta önemlidir.
Aynı zamanda test tüm vücudunuzun detaylı analizini sağlamaktadır. Herhangi bir rahatsızlık için hastalığın içeriden hangi boyutta olduğunu, organların hasar durumunu, kanser vb. hastalıklarla ilgili risk durumunu görebiliriz.
Bu testle vücudumuzda biriken ağır metal değerlendirmesi de yapılabilmektedir. Böylece kronik birçok rahatsızlıkta bize tedavi öncesi ve tedaviyi değerlendirme şansı tanımaktadır.

AĞIR METAL BİRİKMESİ/ZARARLARI
Ağır metaller normalde doğada, yer kabuğunda bulunur. Bunlar sanayi atıkları, endüstriyel işlemler, egsoz, volkanik olaylar, ev temizlik ürünleri, kozmetik-kişisel bakım ürünleri, içme suları boruları, vücuda alınan bazı dolgu vb materyallerle vücuda alınabilir.

En sık insan vücudunda rastlanan ağır metaller: Kurşun, Civa, Kadminyum, Arsenik, Alüminyum olup, daha az rastlana çok farklı ağır metal birikimleri de mevcuttur.

Ağır metallerin vücutta birikmesi çok ani gelişen ve fazla miktarda maruz kalınan zehirlenmeler dışında yavaş yavaş gelişmektedir. Birçoğumuzda artık rastlanan ağır metal yükü pek çok etkiye yol açmaktadır. Vücutta biriktiğinde hormonal, fiziksel, zihinsel olarak pek çok sistemimizi etkileyerek zarar verir.

Stress

Depresyon

Psikolojik rahatsızlıklar (Panik atak, Bipolar Bozukluk, Dikkat eksikliği, Dikkat eksikliği Hiper aktivite bozukluğu)

Kronik yorgunluk

Vücutta oluşan halsizlik, uyuşukluk vb şikayetler

Ağrılar

Mide- Bağırsak sorunları

Hormonal sorunlar, Kısırlık, Tiroid hormon bozukluğu vb..

Eklem rahatsızlıkları gibi birçok şikayete yol açabilir.

Tam vücut analiz test yöntemimiz ile : Vücuttaki tüm ağır metal yükleri, toksik durumlar değerlendirilebilir.
Eğer ağır metal yükü bulundu ise: doktor kontrolünde yapılan detoks yöntemleri ile ağır metallerin vücuttan temizlenmesi sağlanabilir.

Yasal Uyarı

BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLERNDİRMEK AMACI İLE HAZIRLANMIŞTIR. SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇBİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VE TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. SİTE İÇERİĞİNİN BU ŞEKİLDE TANI VE TEDAVİ AMACI İLE KULLANIMINDAN DOĞACAK TÜM SORUMLULUK ZİYARETÇİYE AİTTİR.SİTE İÇERİĞİ Uzm. Dr. Ebru AKÇAKANAT tarafından yazılmış, kendi kliniğindeki yöntemleri içermektedir. Bu site bilgilerinin birebir kopyalanması YASAL OLARAK SUÇTUR.

Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıpta aynı hastalık/rahatsızlık için farklı yöntemler kullanılabilir. Uygulanılan yöntemler ve tedavi şekilleri ile ilgili sonuçlar; kişinin durumuna, rahatsızlığının sürecine, yaşına, tedavi uyumuna vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dolayısı ile hiçbir hastalık tedavisi için tıp bilgilerimiz gereği de sonuç garantisi verilemez. Siteden alınan her bilginin mutlaka doktoruna danışarak kullanılması gerekmektedir.

"Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz."