Biz Kimiz?

Rahmetli babamız Osman KIZILKAYA’ nın 15m2 lik bir dükkanda başlattığı ticari hayatın tarihsel yolculuğu incelendiğinde karşımıza bir başarı öyküsü çıkar. Zorluklardan yılmadan, ahlaktan ödün vermeden, esnaf ruhunun daima koruma altında tutulduğu, her iki taraf içinde mesleki onurun hiçbir koşulda ihmal edilmediği bu başarı hikayesi Kızılkaya Oyuncak’ ı bu günlere getirmiştir.

Kızılkaya Oyuncak olarak, mevcudiyetimiz boyunca ulusal ve uluslararası birçok firma ile iş birliği yaparak güçlü bir ticaret hacmine ulaştık. Dünya çapında ünlü olan Hasbro, Mattel, Giochi Preziosi, Alberto Clementoni markalarının bölgesel ve ulusal temsilciliklerini yapmaktayız. Aynı zamanda deniz malzemesinde dünya devi Bestway ile Türkiye distribütörlüğümüz devam ederken; en kaliteli deniz ürünlerini Bermuda markasıyla ithal etmekteyiz.

Oyuncağın eğlence aracı olmasının yanı sıra eğitim aracı olduğunun bilincinde olarak, geleceğimiz olan çocuklarımızın fiziksel, zihinsel ve sosyal becerilerinin gelişimine ve sağlığına azami hassasiyet gösterip ürünlerimizin zararsız malzemelerden üretilmesini son derece önemsemekteyiz. Bununla birlikte dünyanın oyuncak lisansını iyi ve doğru anlamak ve yenilenmek adına global gelişmeleri kesintisiz bir şekilde takip etmekteyiz.

Firmamız lisanslı, ithal, yerli ve kendi imalatı olan ürünleriyle ilk günden bugüne kalite bilincini koruyarak, giderek artan bir hacimle İzmir Kemeraltı’ nda 4 şube ve Pınarbaşı’ nda 1 depo ile hizmet vermektedir.


MARKALARIMIZ

Bayiliğini ve Satışını Yaptığımız Markalar

  • Hasbro
  • Mattel
  • Gp
  • Bestway
  • Ak İthalat